O nas

Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym w segmencie usług i wymiany handlowej. Naszym celem jest dostarczenie Klientom jak najwyższych standardów usług poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów przy jednocześnie jak najniższej cenie.

Działając jako importer, dysponujemy kompetentną i doświadczoną kadrą oraz odpowiednim zapleczem organizacyjnym Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta. Posiadamy w swojej ofercie cztery linie produktowe (Coco Planet™, Filipinka™, Loe Loe™, Exotica™), które stale rozwijamy, wsłuchując się w potrzeby rynku i Klientów.

WSPÓŁPRACA, CO NAS WYRÓŻNIA

Zapraszamy do współpracy hurtownie spożywcze, hurtownie warzyw i owoców, lokalne, regionalne i ogólnopolskie sieci sklepów spożywczych oraz spółdzielnie spożywcze.

Naszymi klientami są również sklepy on-line, sieci restauracji, hotele oraz producenci tzw. diety pudełkowej. We współpracy stawiamy na budowanie długofalowych, partnerskich relacji biznesowych, elastyczność, rzetelność i sprawną obsługę klienta. Swoim Klientom oferujemy wsparcie promocyjne, a także bardzo atrakcyjny program lojalnościowy.

Jest tylko jeden szef. KLIENT. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton
założyciel i twórca potęgi
sieci handlowej Wall-Mart