Akcesoria do kokosów

Otwieracz do kokosów i inne przydatne akcesoria

By cieszyć się wybornym smakiem świeżych kokosów, nie musisz wybierać się w odległe tropiki. Te egzotyczne owoce są dziś niezbędne w wielu kuchniach – zarówno tych domowych, jak i restauracyjnych. Aby poprawnie je otwierać i nie marnować zbyt dużej ilości orzeźwiającej wody kokosowej czy miąższu, z którego w procesie ekstrakcji tłuszczu pozyskuje się mleczko kokosowe, przydaje się profesjonalny otwieracz do kokosów. Różne rodzaje tego urządzenia czekają na Ciebie właśnie w tej kategorii!

Akcesoria przydatne w domowej i restauracyjnej kuchni

Zdrowy i pełny smaku kokos zwykle jest twardy i niełatwy do otworzenia. Bez odpowiedniego sprzętu próba dostania się do jego wnętrza może zakończyć się niepowodzeniem. Z pomocą przychodzi otwieracz do kokosów, który w ofercie Coco Planet dostępny jest w kilku wersjach. Oferujemy zarówno drobne otwieracze do młodych kokosów, jak i bardzo solidne otwieracze gastronomiczne – z dźwignią oraz pierścieniem. Wszystkie nasze propozycje są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Pozwalają na szybkie i bezpieczne otworzenie owocu i dotarcie do tego, co w nich najlepsze.

Polecamy także nasz ekskluzywny otwieracz wyposażony w:

  • podkładki silikonowe (mix kolorów),
  • młotek, otwieracz, rączka do miąższu,
  • metalowe lub bambusowe słomki,

a także to, w czym się specjalizujemy, czyli produkty z kokosa, takie jak mleczko kokosowe dostępne w puszkach oraz kartonikach czy woda kokosowa w butelkach półlitrowych.