Mleczka kokosowe

Jednym ze sztandarowych produktów marki Coco Planet jest mleczko kokosowe o bogatym smaku i wysokiej zawartości tłuszczu – od 17 do 19%. Jest to wyjątkowy produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w kuchni. Mleczko kokosowe, podobnie jak inne produkty z kokosa dostępne w naszej ofercie dociera do nas z południowego Wietnamu, który oferuje idealne warunki do uprawy tych niezwykłych owoców. Stawiamy na naturalne produkty pozbawione chemicznych dodatków i wzmacniaczy smaku, dlatego nasze mleczko kokosowe jest bez konserwantów. Produkt jest doskonałym dodatkiem do zup, sosów, deserów, koktajli i lodów, Stanowi też świetny dodatek do kawy.

Mleczko kokosowe dla sklepów i gastronomii

Wszystkie kokosowe produkty dostępne w naszej ofercie są źródłem cennych dla zdrowia minerałów i witamin. Co ważne – oferujemy je w opakowaniach o różnej pojemności, dzięki czemu zamówisz u nas idealne mleczko kokosowe dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz oczywiście klasyczne mleczko kokosowe w puszce o pojemności 400 ml – dostępne także w wersji organic. Polecamy również mleczko kokosowe w dużym opakowaniu pod postacią litrowego kartonu. Jako profesjonalny importer i dystrybutor produktów opartych na kokosie z 12 latami doświadczenia w branży jesteśmy gotowi na przyjęcie i realizację nawet bardzo dużego zamówienia. W ekspresowym tempie zrealizujemy dla Ciebie wysyłkę mleczka kokosowego w ilości 10 czy 20 litrów lub większej. Współpracujemy z podmiotami spożywczymi oraz różnego rodzaju restauracjami, barami czy cateringami, oferując idealne mleczko kokosowe dla produkcji i gastronomii.

Mleczko kokosowe do picia i do wykorzystania w kuchni

Dzięki sprowadzaniu produktu z dalekiego Wietnamu i współpracy ze specjalistami w zakresie uprawy tego owocu mamy pewność, że dostarczamy na polski rynek produkty najwyższej jakości. Mleczko kokosowe Coco Planet nadaje się zarówno do picia bezpośrednio z puszki lub kartoniku, jak i do wykorzystania w kuchni jako składnika rozbudowanych potraw.

Dobre mleczko kokosowe jest znakomitym dodatkiem do wielu dań kuchni azjatyckiej. U nas jest ono dostępne w bardzo dużej ilości w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nasza oferta jest idealna dla właścicieli punktów gastronomicznych czy sklepów. Nasze mleczko kokosowe bez konserwantów to doskonały wybór dla tych, którzy szukają naturalnych produktów. Sprawdzi się więc w ofercie każdego sklepu czy restauracji, które stawiają na zdrowe produkty pozbawione chemii i chcą trafić do świadomego klienta.

Szeroka oferta naszego sklepu

Przepyszne mleczko kokosowe z dobrym składem to nie koniec oferty marki Coco Planet. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi produktami z tej serii, takimi jak woda kokosowa – dostępna w butelkach półlitrowych i litrowych oraz najwyższej jakości akcesoria, takie jak otwieracz do kokosów. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli sieci handlowych, mniejszych sklepów oraz szeroko pojętej gastronomii. Mleczko kokosowe oraz inne przepyszne i w 100% naturalne produkty są na wyciągnięcie Twojej ręki!